Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim    

Desen-Figür

Maden Ayarı

Fiyat Aralığı

Karat Aralığı

Ürün Grubu

Taş

Maden Rengi

Filter İcon
Order İcon
Varsayılan
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Tektas.com
%70
0,51 Karat Elmas Pırlanta Küpe
88.641 26.814
8.938 x 3 taksit

Hızlı İncele ve Sepete Ekle

Kapat
0,51 Karat Elmas Pırlanta Küpe
0,51 Karat Elmas Pırlanta Küpe
0,51 Karat Elmas Pırlanta Küpe
0,51 Karat Elmas Pırlanta Küpe

0,51 Karat Elmas Pırlanta Küpe

88.641 26.814
Back to Top
Gösterilen Ürün:

Elmas Küpeler

Elmas küpe mücevher çeşitleri arasında en yüksek beğeni oranına sahip model. Eğer sen de aksesuarların ile göz alıcı bir tarz yaratmak istiyorsan tercihini mutlaka elmas küpelerden yana yapmanı öneriyoruz. Birçok farklı tasarıma sahip olan ve her beğeni için uygun olması adına çeşitli tasarımlar ile üretilen bu küpe modellerinin kendilerine ait farklı özellikleri olduğunu dile getirmek mümkün. Gündelik yaşamında tercih edebileceğin ihtişamlı bir küpe arıyorsan tercihini mutlaka elmas küpelerden yana yapmalısın.

Mücevher dünyasının vazgeçilmez malzemelerinden biri olan elmas en değerli malzemelerden biridir. Küpe üretimi esnasında işlenen mücevher üzerinde eşsiz bir titizlik ile çalışılır ve bu ince işçilik sayesinde muhteşem bir tasarıma sahip olur. Eğer sen de dikkat çekici olmayı seven biriysen tercihini mutlaka elmas küpelerden yana yapmanı öneriyoruz. Bu doğrultuda dikkat çekici ve gösterişli bir model olmasının yanı sıra vintage yani nostaljik bir hava yaratıyor olması sebebiyle de tercih edildiğini dile getirmek yanlış olmaz. Çok uzun yıllardır tercih edilen ve tarihin en eski aksesuarları arasında bile görülebilecek olan elmas küpeler zamansız bir moda anlayışına sahip olmaları sebebiyle her geçen gün daha geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor. Sen de gündelik tarzında geçmişten bugüne ezgiler taşımayı seviyor ve bu noktalarla hoş bir görüntü yaratmak istiyorsan elmas küpeleri günlük tarzına dahil etmeni öneriyoruz. Bu sayede gündelik tarzının bile çok daha şık ve göz alıcı bir görüntüye sahip olabileceğini dile getirmek yanlış olmayacak.

Göz Alıcı Elmas Küpeler Arasından Seçim Yapın

Elmas küpe fiyatları en sevilen aksesuarlardan biri olan elmas küpeleri ile ilgili en çok araştırılan konulardan biri haline gelmiştir. Nostaljik tarzı modernlik ile birleştiren ve böylelikle eşsiz bir işçilik ile yaratılan elmas küpelerin fiyatları ürün modeline ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

Kendine bir armağan olarak elmas küpe hediye etmek istiyor ya da bir arkadaşına hediye olarak elmas küpe almayı düşünüyorsan küpe fiyatlarını merak edebilirsin. Bu doğrultuda mücevher kutunun en vazgeçilmez parçası haline gelecek ve zengin duruşu ile göz dolduran elmas küpelerin fiyatlarını değiştiren birçok farklı etken var. Bu etkenlerin başında elmasın özellikleri ve işçilik esnasında dikkat edilen etkenler geliyor. Dolayısıyla elmas küpelerin birbirinden farklı fiyat aralıklarına sahip olduklarını dile getirmek kesinlikle yanlış olmaz.

Eğer sen de bir elmas küpe sahibi olmak istiyor ve böylelikle ister özel günlerinde ister gündelik yaşamında göz alıcı bir güzelliğe sahip olmayı istiyorsan tercih aşamasına dikkat etmen gereken en önemli etken seçim yapacağın küpenin uzun yıllar boyunca kullanılacak olduğu.  Hayat boyu kullanım için en iyi seçeneklerden biri olan elmas küpe modelleri arasından yapacağınız tercih ömür boyu seninle olacak ve her zaman ışıltı saçmaya yardımcı olmaya devam edecek. Dolayısıyla tercihini yaparken bu gibi etkenleri göz önünde bulundurmak gerektiğini unutmamalısın. Bunun yanı sıra farklı tarz ve beğenilere hitap edebilmesi adına birçok farklı tasarım ile üretilmekte olan elmas küpeler arasından yapacağın tercihle gündelik tarzının bile çok daha göz alıcı bir hal almasını sağlayabilirsin. Böylelikle kendini her zaman iyi hissedeceğin ve sade kıyafetlerinle bile kullanabileceğin bir aksesuara sahip olmuş olacaksın. Son yılların en çok tercih edilen aksesuarlarından biri olan elmas küpelerin fiyatlarını değiştiren birçok etken olduğunu dile getirmek mümkün olsa da kendi bütçenize uygun bir ürünü bulmanda oldukça mümkün.

Göz Alıcı Elmas Küpe Modelleri

Elmas küpe modelleri görenleri adeta büyüleyen görüntüleriyle oldukça dikkat çekici aksesuarlardan biri olarak bilinir. Özel gün ve gecelerde şık bir görüntü yakalayıp aynı zamanda günlük hayatta da keyifli bir kullanım istiyorsan bu durumda yapman gereken tercih elmas küpe modellerinden yana olmalı. Son yılların en sevilen aksesuar seçeneklerinden biri olmasının yanı sıra uzun yıllardır da tercih edildiğini dile getirmek kesinlikle yanlış olmaz. Bu noktada elmas küpelerin her geçen gün daha geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor olmasını sağlayan en önemli özelliklerinden bir tanesi zamansız bir aksesuar olması. Eğer geniş ürün skalası içerisinden her zaman için sana uygun olacak bir modelden yana tercih yaparsan ömür boyu kullanabileceğin bir aksesuara sahip olabilir ve mücevher kutunu çok daha değerli hale getirebilirsin.

Mücevherler, kadınların tarihin en eski zamanlarından beri tercih ettikleri aksesuarlardır. Bu durum günümüzde de bütün hızı ve ihtişamıyla devam eder. Kendine değer veren ve her an özel hissetmek isteyenler için ideal bir seçim olan elmas küpe modelleri arasından sende kendi zevkine uygun bir modeli bulabilir keyifle kullanabilirsin. Böylelikle kendine alacağın hediye ömür boyu kullanım için ideal olacak ve uzun yıllar boyunca seninle ışık saçmaya devam edecek. Ayrıca tercih edeceğin ürünün zamansız bir parça olduğunu dolayısıyla moda anlayışı değişse bile kullanmaya devam edebileceğini kesinlikle göz ardı etme. Işığını saçman konusunda sana yardımcı olan bir elmas küpe ile kendini çok daha iyi hissedebileceğini kesinlikle unutma!

Elmas Tektaş Küpe Nasıl Kombinlenir?

Elmas tektaş küpe mücevher seçenekleri arasında en çok sevilen tercihlerden biri. Eğer tercihini elmas tektaş küpe modellerinden biriyle yapmak istiyor ancak başka aksesuarlar da tercih ettiğin için kombin halde kullanmanın mümkün olup olmadığı hakkında endişe duyuyorsan, endişelenmene kesinlikle gerek yok. Son yılların en sevilen parçalarından biri olan tektaş küpeler elmas ile birleşerek üretildiği takdirde muntazam işçilik ile göz alıcı bir güzelliğe sahip hale gelir. Bu ihtişamlı güzelliğe sahip olduğun takdirde başka küpeler ile kullanabileceğini kesinlikle unutma.

Eğer elmas tektaş küpe daha minimal bir tarza sahipse daha büyük taşlı farklı küpeler ile kombin haline getirebilirsin. Ancak durum tam tersi ise daha minimal tarzda küpeler ile eşsiz bir kombin yaratmak da mümkün. Böylelikle gündelik yaşamında tercih edeceğin aksesuar seçeneklerin seni her zaman bir adım öne çıkartacak ve kendini her zaman çok daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aksesuarın kadınlar tarafından en çok tercih edilen seçeneklerden biri olmasını sağlayan pek çok farklı etken var. Kendini kötü hissettiğin bir günde ya da kıyafetini beğenmediğinde sana yardımcı olacak en iyi arkadaşının aksesuarlar olduğunu unutma. Eğer gündelik yaşamında tercih edeceğin ve tercih ederek kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak bir aksesuara sahip olmak istiyorsan elmas tektaş küpelerin minimal ve sade şıklığına kendini bırakabilir böylelikle girdiğin her yerde adeta güneş gibi parlamayı mümkün hale getirebilirsin. Böylelikle en basit kombinlerin bile göz alıcı hale gelecek ve gündelik olarak tercih edeceğin kıyafetler hakkında uzun süre kafa yormaya gerek kalmayacak. Elbette özel günler için de tercih edilebilecek birçok farklı elmas tektaş küpe modeli mevcut. Kendin için en uygun modeli bulmak adına yapman gereken tek şey geniş ürün skalası içerisinden tercih yapmak ve sepetine ekleyerek alışverişini tamamlamak.

Nostaljik ve Otantik Elmas Sallantılı Küpe

Gündelik tarzında nostaljik havalar yaratmayı seviyor ve özellikle otantik takılardan yana tercih yapmaktan hoşlanıyorsan elmas sallantılı küpe senin için en ideal seçeneklerden biri. Eşsiz görüntüsüyle dikkat çeken ve görenleri kendine adeta hayran bırakan elmas sallantılı küpe ışıltılı bir seçenek isteyenlerin tercihi oluyor. Şayet kendini her zaman iyi hissetmek istediğin bir aksesuara sahip olmak istiyor ve böylelikle mücevher kutunun daha değerli hale gelmesini talep ediyorsan tercihini otantik dokunuşları geleneksel parçalar ile birleştiren elmas sallantılı küpelerden yana tercih yapabilirsin. Yapacağın bu tercih sayesinde gündelik kıyafetlerin bile çok daha eşsiz ve şık bir görüntüye sahip olacak.

Elmas sallantılı küpe yalnızca gündelik olarak değil özel günlerde de tercih edilebilecek birçok farklı tasarıma sahip. Sallantılı bir tasarıma sahip olması sebebiyle özellikle saçlarını toplu şekilde kullanan kadınlar tarafından büyük bir ilgi görüyor. Kendini güzel ve benzersiz hissetmek istediğin özel bir gününde saçlarını topuz ya da at kuyruğu modeli yaparak elmas sallantılı küpelerin ile tarzını tamamlayabilir ve böylelikle girdiğin her yerde bütün gözleri üzerine çekmeyi başarabilirsin. Bunun için tek yapman gereken kendin için en uygun modele karar verip siparişini oluşturmak. Hayat boyu seninle olacak ve her taktığında eşsiz hissedeceğin bir aksesuara sahip olmak yalnızca bu kadar basit.

Asil Bir Hava Yaratmak İsteyenler İçin: Elmas Taşlı Küpe Modelleri

Elmas küpelerin kendilerine ait farklı özellikleri olduğunu ve özellikle uzun ömürlü bir kullanıma sahip olmaları sebebiyle yaygın olarak tercih edildiklerini dile getirmek yanlış olmaz. Bu doğrultuda kendi tarzın için en uygun modele karar verdikten sonra tercih edeceğin elmas küpe modelleri arasında bulunan taşlı küpeler ihtişamlı bir görüntü yaratmak istiyorsan ideal seçenek.

Gündelik tarzında bile asil bir hava yaratmak istiyorsan tercih edebileceğin elmas taşlı küpe modelleri oldukça gösterişli ve benzersiz modeller. Eşsiz elmaslar kullanılması ve işçiliğin başarısı sayesinde ortaya çıkan bu muhteşem parçalar sana kendini çok iyi hissettirecek ve kendilerini en kötü hissettiğin günlerde bile bir güneş gibi parlaman konusunda sana yardımcı olacak. Dolayısıyla uzun süreli bir kullanım istiyor ve gündelik tarzında bir asil bir hava yaratmayı talep ediyorsan tercihini elmas taşlı küpe modellerinden yana yapman gerektiğini göz ardı etmemelisin.

Elmas Küpe Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Muntazam bir işçilik ve eşsiz elmaslar ile üretilmekte olan elmas küpeler kulaklarına renk katacak. Farklı küpeler ile kombinlerinde kullanabileceğin ve kullandığın takdirde kendine çok iyi hissetmeni sağlayacak olan bu küpeleri tercih ederken dikkat etmen gereken çeşitli etkenler olduğunu dile getirmek size yanlış olmaz. Özverili bir kullanım ve temizleme işlemi ile kullanıldığında çok daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilecek bir ürün satın alabilirsiniz.

En değerli madenlerden biri olan elmas renginde herhangi bir değişme olmayan ve uzun ömürlü kullanıma sahip aksesuar seçeneklerinden biridir. Dolayısıyla elmas küpe modelleri ve fiyatları hakkında araştırma yaparken bu etkeni göz önünde bulundurmalısın. Siparişini oluştururken dikkat etmen gereken en önemli etken ise kendine uygun bir tarzda ürün seçmektir. Seni en iyi yansıtacak ürün uzun yıllar boyunca kullanım için ideal olacak ve zamansız moda anlayışı sayesinde ömür boyu seninle kalacak. Bunun için tek yapman gereken farklı tasarımlara sahip ve çeşitli taşlar ile bezenmiş elmas küpe modelleri arasında sana en uygun olduğunu tercih etmek. Ardından siparişini tamamlayabilir ve sana bir ömür boyu eşsiz hissettirecek bir aksesuara sahip olabilirsin.

Heyecan verici yeni tasarımlar, kampanyalar ve çok daha fazlasını ilk öğrenen siz olun.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.