ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİ       KOŞULSUZ İADE VE DEĞİŞİM       ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ       ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİ       KOŞULSUZ İADE VE DEĞİŞİM       ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ       ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİ       KOŞULSUZ İADE VE DEĞİŞİM       ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ       ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİ       KOŞULSUZ İADE VE DEĞİŞİM       ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ       ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİ       KOŞULSUZ İADE VE DEĞİŞİM       ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ       ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİ       KOŞULSUZ İADE VE DEĞİŞİM       ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ       ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİ       KOŞULSUZ İADE VE DEĞİŞİM       ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ       ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİ       KOŞULSUZ İADE VE DEĞİŞİM       ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ       ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİ       KOŞULSUZ İADE VE DEĞİŞİM       ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ       ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİ       KOŞULSUZ İADE VE DEĞİŞİM       ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ    

İade / Değişim Politikası

Tektas.com Mücevher İade Politikası

Tektas.com’dan satın alınan mücevherler, yasal çerçeve içerisinde ‘’İade Koşullarını’’ yerine getirdiği takdirde 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. 

7 İş Günü İçinde İade / Değişim Süreci ve Koşulları:

İade veya değişim talebinizi [email protected] e-mail adresine iletiniz.

İade / değişim talebinizi takiben size iletilecek olan adrese iade etmek/değişim yapmak istediğiniz ürünü, teslim aldığınız şekliyle (ürün, fatura, sertifika, ürün kutusu ve ambalajı ile birlikte Tektas.com'a gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı ve diğer tüm evrak ve materyallerle) eksiksiz olarak tarafımıza gönderiniz.

Tarafımıza ulaşan ürününüz, Tektas.com kalite kontrol ekibi tarafından incelenerek ürünün iade/değişim şartlarına uygun olması durumunda onaylanır.

Kişiye özel üretilmiş mücevherler iade edilememektedir/değişim yapılamamaktadır.

Ürünün faturası, garanti belgesi ve sertifikasının ibraz edilmesi gerekmektedir.

İade talebiniz onaylandığı takdirde 10 iş günü içerisinde ürün/ürünlerin bedeli tarafınıza iade edilir. İade tutarının kredi kartına yansıması bankalara göre değişiklik göstermektedir. Bu süre 1 - 7 iş günüdür.

GARANTİ ŞARTLARI

- Ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere ürünün tamamı garanti süresince garanti kapsamındadır.

- Satın alınan ürünlerin ilk tadilatları (büyütme, küçültme vb.) tamir ve bakım işlemleri, ürünü satın alma tarihinden itibaren 1 yıl süreyler Tektas.com tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır. Ürüne parça eklemek suretiyle yapılan büyütme işlemleri için eklenen parça ücreti talep edilecektir. Her üründe büyütme veya küçültme yapılamamaktadır.

- Ürünün garanti süresi kapsamı içinde onarım/tadilat/büyütme/küçültme işlemleri 25 iş gününü geçmez. 25 iş gününü geçen durumlarda Tektas.com yetkilisi ürün sahibine e-mail yolu ile gecikme sebebini içeren bir bildirim yapacaktır.

- Ürünün garanti süresi kapsamı içinde tadilatta/bakımda geçen süre garanti süresine eklenmektedir.

- Ürün değişimlerinde yeni ürünün bedeli eski ürün bedelinin altında olamaz. (Tel bilezik, Happy Gold ve Gülaylar Ziynet Ürünleri değişimlerin dışında tutulmaktadır.)

- Kullanma talimatlarına belirtilen şartların aksine kullanımından kaynaklanan bozulmuş, hasar görmüş ürünler garanti kapsamı dışında kalır, tamir, bakım, değişim veya iadesi yapılamaz.

- Tektas.com dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlar tarafından ürüne yapılacak müdahaleler (büyütme, küçültme vs. ) ürünü garanti kapsamı dışında bırakır.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.