Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim    

Yenidoğan Hediyesi

Yenidoğan bebekler dünyaya gelirken aileleri için en büyük mutluluk kaynağı olurlar. Bu yüzden yenidoğan hediyesi de çiftin arkadaşları ve akrabaları tarafından önemsenir. Sen de yeni doğum yapmış sevdiğin bir çifte hediye almayı düşünüyorsan doğru yerdesin. Yenidoğan hediyesi almadan önce muhakkak dikkat etmen gereken bazı şeyler var. Ne hediye alacağın konusunda kararsızsan endişelenmene hiç gerek yok.

Öncelikle yenidoğan hediyesi seçerken anne ve babanın bebeği için kullanışlı olabilecek ihtiyaçlarını gözünde canlandırabilirsin. Bunların yanına pırlanta ya da altın bir takıyla hem sevdiklerini mutlu edebilir hem de bebeğin yarınlarına miras bırakabilirsin. Böylece sevdiklerini özel gününde mutlu etmiş olacak ve onların kendilerini değerli hissedebilmelerini sağlayacaksın.

Yeni Doğan Bebeğe Altın Hediye Ne Olabilir?

Yenidoğan hediyesi olarak altın almayı düşünüyorsan bunun çok doğru bir fikir olduğunu söyleyebiliriz. Zira altın günümüzde de geçmişte de yeni doğan bebekler için en sık alınan hediyelerden birisidir. Bunun için sana aşağıdaki ürünleri önerebiliriz:

  • Altın çocuk bileklikleri

  • Altın çocuk küpeleri

  • Altın çocuk kolyeleri

  • Altın çocuk yüzükleri

  • Altın çocuk emzikleri

  • Altın yaka iğnesi

Yukarıdaki ürünlerden birini tercih ederek bebeğin gelecekte de kullanabileceği bir hediye verebilirsin. Ayrıca maddi bir değere de sahip olacağı için bebeğin yarınlarına katkıda bulunmuş da olacaksın. Böylesi bir hediye de hem doğum yapan sevdiklerini mutlu edecek hem de unutamayacakları bir sürpriz olacaktır.

Doğum Yapan Yakın Arkadaşa Doğum Hediyesi Ne Alınır?

Yakın arkadaşının bebeği doğmuş ve ona bir hediye almayı düşünüyorsan burası tam da sana göre olacaktır. Yenidoğan bebek hediyesi için çeşitli kolye, küpe ya da bilezik tercih edebilirsin. Fakat iş bebeğin annesine yani arkadaşına geldiğinde çok daha fazla seçenek bulabileceksin.

Doğum yapan arkadaşına öncelikle onun ihtiyaçları, beklentileri ve istekleri doğrultusunda bir hediye almalısın. Bu hediye de çoğunlukla yakın gelecekte ihtiyaç duyacağı eşyalar olabilir. Altın ya da pırlanta; küpe, yüzük, bileklik, zincir ve bilezik gibi hem değerli hissettirecek hem de şıklığına şıklık katacak hediyeler tercih edebilirsin. Bu hediyeler sayesinde arkadaşın kendini özel hissedecek ve uzun yıllar unutmayacağı bir hediye almış olacak. Doğum yapan arkadaşına bunların dışında ilgisine ve tarzına göre piercing almayı da düşünebilirsin. Son döneme damgasını vurmuş altın tragus piercing modelleri tam da ona göre olacaktır.

Bebeğe ve Anneye Doğum Hediyesi Ne Olabilir?

Yeni doğum yapmış bir anneye alınabilecek en güzel hediyeleri arıyor olabilirsin. Bunun için sana verebileceğimiz pek çok tavsiye bulunuyor. Öncelikle yenidoğan altın künye ya da bebek için altın hediyelik modellerine göz atabilirsin. Doğum yapan arkadaşına ise piercing, yüzük, bileklik ya da küpe gibi şık ve zarif bir takı satın almak isteyebilirsin.

Doğum hediyesi denince son yılların trendlerinden olan zincirler de hem şık hem de gösterişli bir görünüme sahip. Özellikle doğum sebebiyle aldığın için altın bir kolye ya da bilekliğe anne ve bebeğin ismini yazdırabilir ve yıllar boyu saklanabilecek unutulmaz bir hatıra hazırlayabilirsin.

Bu hem çifti mutlu eder hem de gelecekte geriye dönüp bakacakları güzel bir anı olur. Doğum yapan anneye ve bebeğe alacağın özel hediyeyle birlikte onların yanında olmaya ve ihtiyaçları için seferber olmaya da devam etmelisin.

Back to Top
Heyecan verici yeni tasarımlar, kampanyalar ve çok daha fazlasını ilk öğrenen siz olun.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.