Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim    

Yıldönümü Hediyesi

Eşinle ya da sevgilinle geçireceğin özel bir gün için hediye arayan ve seçmekte sıkıntı yaşıyorsan yalnız değilsin. Yıldönümü hediyesi almak her geçen yıl daha zorlaşmaya devam ediyor. Geçmiş yıllarda alınan hediyelerle alternatifleri dahi tüketmiş olabilirsin. Ancak yine de umudunu kaybetme. Evlilik yıldönümü hediyesi olarak alacağın bir tektaş ya da tamtur yüzükle sevgilinin ya da eşinin mutlu olmasını sağlayabilirsin.

Son zamanların trend yüzükleri arasında yer alan baget yüzükler de keza yıldönümü hediyesi olarak sıkça tercih ediliyor. Sevgiliye yıldönümü hediyesi almayı düşünen erkekler için vazgeçilmezler arasında yer alan altın mineli yüzükler ise hem estetik hem zarif hem de şık. Sevgilinin şıklığına şıklık katmak için alabileceğin yüzük dışında da bazı hediyeler var: Altın küpeler, top küpeler, halka küpeler, inci küpeler, kıkırdak küpeler, harf küpeler ve altın tektaş küpeler.

Yukarıdaki hediyeler de yine yıldönümü hediyesi olarak sıkça tercih ediliyor. Evlilik yıldönümünde eşine daha önce almadığın bir hediye almak istiyorsan yukarıdakileri tercih edebilirsin. 365 gün boyunca aynı şıklık ve zarafetini koruyan bu küpelerin en güzel yanı ise eşinin yüzünü güldürmesi olacaktır.

Eşe Yıldönümü Hediyesi Ne Alınır?

Tanışma yıldönümü hediyesi ya da evlilik yıldönümünde ne hediye alması gerektiğini bilemeyenlerden misin? Bunun için ekstra çaba sarf etmene gerek yok. Senin için hazırladığımız listeyle birlikte 1.evlilik yıldönümü hediyesi de dahil olmak üzere pek çok özel gün için hediye seçimini kolaylıkla halledebileceksin.

Bilindiği üzere eşler ve sevgililer ilk aylarında, ilk yıllarında ve genellikle ilklerinde abartılı hediyeler almayı sevmezler. Hem abartılı olmayan ancak bir o kadar da şık olan bazı hediye seçenekleri şöyle: Altın kolyele, altın harf kolyeler, inci kolyeler, altın tragus piercing.

Anne Babaya Yıldönümü Hediyesi Ne Alınır?

Yıldönümü hediyesi yalnızca sevgiliye ya da eşe alınmayabilir. Eğer anne babana tanışma yıldönümü hediyesi ya da farklı bir özel günleri için hediye almayı düşünüyorsan doğru yerdesin. Anne babalar her ne kadar yıllar geçse de birbirlerine olan sevgilerini ve aşklarını taze tutabiliyor. Bu sebeple annene yaşı kaç olursa olsun genç kadınların da tercih ettiği bilezik, bileklik ya da yüzük gibi hediyelerden alabilirsin.

Babalar için de yine erkek kategorisinde yer alan; altın erkek yüzükleri, altın erkek zincirleri, altın erkek bileklikler ya da altın tesbih modellerine göz atabilirsin. Anne babaya evlilik yıldönümü hediyesi seçimi yaparken onların tercihlerini, zevklerini ve beklentilerini de göz önünde bulundurmayı unutmamalısın.

1.Evlilik Yıldönümü Hediyesi Fikirleri

Eşler özellikle ilk evlilik yıldönümlerini ömürleri boyunca unutamayacakları şekilde kutlamayı çok sever. Eğer sen de ilk evlilik yıldönümü hediyesi bakmaya aylar öncesinden başladıysan burada olmakla doğru bir karar verdiğini söyleyebiliriz.

İlk evlilik yıldönümü için tektaş, her devirde olduğu gibi günümüzde de vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Yalnızca ilk değil 50.yıl evlilik yıldönümü hediyesi için dahi en sık tercih edilen ürünler genellikle tektaş yüzükler oluyor. Bazıları ise şöyle:

  • Altın yüzükler

  • Altın tektaş yüzükler

  • Altın beştaş yüzükler

  • Altın baget yüzükler

  • Altın tamtur yüzükler

  • Altın trend yüzükler

  • Altın mineli yüzükler

Bu modeller sayesinde eşine her an yanında taşıyacağı ve yanından ayırmak istemeyeceği bir hediye alabilirsin. Eşinin gülümsemesini sağlayabilecek bu yüzük modellerini alarak onu en sevdiğiniz yere götürmeyi unutma. Birlikte güzel bir gün geçirdikten sonra akşam yemeğinde eşine yüzüğü verebilirsin. Bu mutlu ve keyifli günü eşinin gülümseyişiyle sonlandırmayı çok seveceksin.

Back to Top
Heyecan verici yeni tasarımlar, kampanyalar ve çok daha fazlasını ilk öğrenen siz olun.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.