Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       İlk siparişinize özel %5 indirim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       İlk siparişinize özel %5 indirim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       İlk siparişinize özel %5 indirim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       İlk siparişinize özel %5 indirim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       İlk siparişinize özel %5 indirim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       İlk siparişinize özel %5 indirim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       İlk siparişinize özel %5 indirim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       İlk siparişinize özel %5 indirim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       İlk siparişinize özel %5 indirim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       İlk siparişinize özel %5 indirim    

Eşe Hediye

Bir ilişkinin heyecanını arttıran şeylerden biri çiftlerin birbirine aldığı hediyeler ve dolayısıyla ilişki içerisindeki merak hissidir. Özel günlerde ya da bazen spontane anlarda yapılan sürprizler, eşler arasındaki aşkı ve heyecanı körükler.

Nitekim eşe hediye almanın en çok tercih edilen seçeneklerden birisi de uzun yıllardır tektaşlardır. Her dönemin modası olan ve her bütçeye uygun olan tektaş yüzükler sayesinde şık ve gösterişli bir hediye alınabilir. Eşe alınabilecek hediyeler tektaşla da sınırlı değildir. Kadınlar çoğunlukla; yüzük, kolye, bileklik ve türevi değerli aksesuarlardan hoşlanır.

Bu sebeple erkeklerin bir kadını mutlu edebilmek için fazla düşünmesine de gerek yoktur. Eşe alınabilecek bir küpe ya da bilezik ile de mutlu etmek mümkündür. Eşe doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz altın harfli kolyeler hem özel günü daha da özel kılar hem de uzun yıllar boyunca unutulmayacak bir hediye olur.

Hamile Eşe Ne Hediye Alınır?

Kadınlar özellikle hamile olduklarında çok daha hassas olurlar. Bu sebeple hamile eşe hediye alırken çok daha dikkatli davranmakta fayda var. Hamile eşe alınabilecek en iyi hediyenin zincir gibi hem kullanımı rahat hem de şık aksesuarlar olacağını söyleyebiliriz.

Bunun yanı sıra pırlanta bileklikler de yine unutulmayacak anların yaşanmasını sağlayabilir. Eşe alınabilecek hediye seçimi yapmadan önce eşinizin zevklerini, beklentilerini ve hayallerini iyi bilmelisiniz. Bazı kadınlar pırlanta ve tektaş gibi takılar tercih ederken bazıları için mutluluğun kaynağı bambaşka olabilir.

Hamile eşe alınabilecek en iyi hediye genellikle; altın tektaşlar, altın bagetler ve altın tamturlar olarak dikkat çekmektedir. Bunlar hamile eşinizin beklentilerini karşılayabileceği gibi aynı zamanda kalitesi ve zarafetiyle çifte mutluluk yaşamasına da neden olacaktır.

Yıldönümünde Eşe Ne Hediye Alınır?

Erkeklerin sık sık unuttuğu ve kadınların hatırlattığı yıldönümü gibi özel günlerde ne hediye alınacağına karar vermek de epey zordur. Eşe altın hediye alarak günün anlamını ve önemini iki katına çıkartmak mümkün. Bu sebeple yapılması gereken oldukça basit.

Eşinizle ikiniz için de özel olduğunu düşündüğünüz bir yere gitmek ve günübirlik dahi olsa bir tatile çıkmak ve tatil esnasında vereceğiniz bir pırlanta küpe ya da altın trend kolye, tatilinizi ve yıldönümünüzü taçlandıracaktır. Bunun yanı sıra eşe özel hediye seçerken aşağıdakileri de inceleyebilirsiniz:

  • Altın beştaş yüzükler

  • Altın tamtur yüzükler

  • Altın mineli yüzükler

  • Pırlanta küpeler

  • Zümrüt küpeler

  • Kıkırdak küpeler

  • Altın baget küpeler

Tektas.com üzerinden aradığın tüm bu ürün seçeneklerini kolayca bulabilir ve güvenle siparişini oluşturabilirsin.

Doğum Gününde Eşe Ne Hediye Alınır?

Her insan eşine doğum gününde en güzel ve en özel hediyeyi almak ister. Fakat bunun için istemek yeterli değildir. Eşini mutlu etmek ve bunu yaparken unutulmaz bir hediye vermek istiyorsan eşe güzel hediye önerimiz pırlanta baget bileklikler olacak.

Hem zarif hem de şık görünümüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran baget pırlanta bilekliklerle günün anlam ve önemini hissedeceksin.  Eşler arasında yaygın olarak tercih edilen bu bileklikler eşinizin zarafetine zarafet katabileceği gibi aynı zamanda eşe sürpriz hediye olarak da pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Elbette doğum gününde eşinize alabileceğini en güzel hediye baget pırlanta bilekliklerden ibaret değil. Bu noktada eşine beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda eşe hediye ne alınır sorusuna; kelepçe bilezikler, altın bilezikler ya da altın tamtur yüzükler birer seçenek olabilir.

Back to Top
Heyecan verici yeni tasarımlar, kampanyalar ve çok daha fazlasını ilk öğrenen siz olun.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.