Türkiye’nin En Büyük Mücevher Mağazası
 
Tektas.com  12/12/2012 tarihinde, Turkiye ve Global Mücevher sektörü deneyimlerinden güç alarak,  en kaliteli ürünleri en uygun fiyat garantisi ile online olarak sunmak için hazırlanmıştır. 3 milyon TL tutarında yatırımla ve 18 aylık çalışmanın emeği ile kurulan Tektas.com’ un ana hedefi mücevher severlerin Pırlanta’ da ve Altın mücevherde Tek adresi olabilmek. Ayrıca zengin stok;  üretim ve tasarım gücü ile Turkiye'de ilk defa hayallerinizdeki pırlanta mücevheri tasarlamanız için  "Kendi Mücevherini Kendin Tasarla"  uygulamasını başlatmıştır. 
 
 
Binlerce taş ve yüzlerce tasarım montür sizleri beklemektedir. Tektas.com tamamı sertifikalı farklı özellik, seçenek ve fiyatlarla toplam 10.000 adet her boydaki pırlanta taşını mücevher severlerin beğenisine sunacak. Toplamda 15.000 adetten fazla ürünün satılacağı sitede Türkiye’ de bir ilk olarak müşterilerine kendi belirledikleri özelliklerde kendi Pırlanta mücevherlerini tasarlama ve ürettirme imkanı veriyor.
 
 
Tektas.com ile mücevher severler pırlanta taşından, montürüne ve madenine kadar diledikleri şekilde tam istedikleri pırlanta mücevherine sahip olacaklar.
Mücevher tutkunları bu ürünlerde dahi dilediği madeni seçebilecek. Tektas.com ayrıca müşterilerine sunduğu tamamı Uluslararası 
Sertifikalı 10.000 adet pırlantası ile bu alanda Türkiye’ de bir ilk ve en büyük online mücevher mağazası olma özelliğini taşıyor. 
Pırlanta’ da en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunacak olan Tektas.com tüm pırlanta mücevher severleri sitelerine bekliyor. 
Türkiye’nin En büyük Online Mücevher mağazası olma hedefiyle 12.12.2012 tarihinde hizmete girmiştir.
 
Tektas.com’ da Bulacaklarınız
 
-En uygun fiyat garantisi
-Ömür boyu ürün garantisi
-%100 güvenli alışveriş.
-Kendi mücevherini kendin tasarlama imkanı.
-En Yüksek Kaliteli binlerce Uluslararası geçerli Tektas.com, HRD, GIA veya IGI Sertifikalı Pırlantalar
-En Yüksek Kaliteli taşlarla hazırlanmış en moda, en trend ve en şık pırlantalı mücevher ve altın koleksiyonlar
-Bütçenize ve Zevkinize uygun gümüş, 8 Ayar, 14 Ayar ve 18 Ayar altın mücevher seçenekleri
-Ücretsiz sigortalı gönderim
-Aynı gün kargo seçenekleri
-Sorunsuz iade ve değişim garantisi.
-Peşin fiyatına vade farksız 4 ay taksitlendirme imkanı
-Özel hediye paketi
-Ücretsiz ürün bakımı