Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim    

Hakkımızda

TEKTAS.COM HAKKINDA

Tektaş.com online mücevher markasıdır. Sadece e-ticaret üzerinden satış yapan Tektas.com, Türkiye’nin en büyük online mücevher mağazasıdır.

Misyon & Vizyon

Tektas.com’un misyonu, insan, kalite, teknolojik yenilik ve verimlilik odaklı bir yönetim stratejisi ile ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirerek, müşterilerine en yüksek değeri yaratmaktır.

AR&GE

Tektas.com, mücevher tasarımında ve üretiminde en gelişmiş üretim teknolojilerini kullanılmaktadır. Tektas.com, yurtiçi ve yurt dışındaki tüm müşterilerine her sezon yeni, modern ve etkileyici koleksiyonlar sunmakta, tekrar eden alışılagelmiş tasarımlardan kaçınmaktadır.

Üretim

Tektas.com, siparişin alınmasından, üretimine, üretimden kalite kontrole ve sevkiyatına kadar tüm aşamalara hakimdir. Tektaş.com’da tasarlanan ürünler 14, 18, 22 ayar olarak en yüksek kalitede pres, döküm, şarnel, montür üretim teknolojileri ile üretilmektedir.

Alt Tedarik Zinciri

Tektas.com müşterilerine sektördeki en geniş ürün yelpazesini sunmaktadır. Tektaş.com, tüm alt tedarikçi firmaların çalışma koşullarında temel standartların uygulanmasını şart koşmuştur. Bu standartlar, iş yerinde sağlık ve güvenlik koşullarının sağlanmasından, temel insan haklarının korunmasına kadar bir dizi etik ilkelerden oluşmaktadır. Tektaş.com’un bu ilkeler ile uyumlu hareket etmeyen üreticilerden pırlanta temin etmesi söz konusu değildir.

Back to Top
Heyecan verici yeni tasarımlar, kampanyalar ve çok daha fazlasını ilk öğrenen siz olun.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.