Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim    

Öğretmenler Günü Hediyesi

Hayatımızın en önemli dönüm noktalarında bizimle olan ve yolumuzda ilerlememizi sağlayan öğretmenler için her yıl özellikle ilkokulda büyük hediyeler alınır. Eğer öğretmenine bir hediye almayı düşünüyorsan ve halen karar veremediysen bu yazı tam da sana göre diyebiliriz. Öğretmenler Günü hediyesi; sana vizyon, misyon ve bakış açısı kazandıran kişiye bir vefa borcu olarak da tanımlanabilir.

Öğretmenin için ne alacağını düşünürken sadece tektaş.com ürünlerine göz atman bile yeterli olacak. Onu özel hissettirecek altın, pırlanta çok sayıda yüzük, bileklik, kolye ve benzeri ürün gamı mevcuttur. Tasarımları, ayarları ve fiyatları tamamen farklılık gösteren bu hediye seçeneklerini öğretmeninin çok beğeneceğinden emin olabilirsin.

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kolye Modelleri Nelerdir?

Kadın öğretmenler için Öğretmenler Günü hediyesi genellikle kolye ya da yüzük şeklindedir. Öğretmenine kolye almayı düşünüyorsan bunun için aşağıdaki seçeneklere mutlaka göz gezdirmelisin:

 • Altın trend kolyeler

 • Altın burç kolyeler

 • Altın trend kolyeler

 • Altın baget kolyeler

 • Altın gerdanlıklar

 • İnci kolyeler

 • Altın harf kolyeler

 • Altın kolyeler

Öğretmeninin kişisel zevkine bağlı olarak altın ya da inci kolye hediye etmek ona kendisini epey değerli hissettireceği gibi bir daha unutamayacağı bir hediye de olacaktır. Elbette bir öğrencinin tek başına alması zor olsa da birkaç öğrenci birleşerek bu değerli hediyeleri tercih edebilir. Örneğin 8 ayar altın kolye, yüzük ya da bileklikler arasından seçim yapman bütçeni zorlamayacaktır. Daha klas bir seçim için 14 ayar altın alternatiflerine de göz atabilirsin. Bütçenin yeterli olmayacağını düşünüyorsan arkadaşlarınla ortak seçim yaparak satın almayı da deneyebilirsin.

Öğretmenler Günü Hediyesi Altın Alınır mı?

Öğretmenler Günü için öğretmenlerimize hediye altın almak son derece anlamlı ve kalıcı bir hediye olacaktır. Öğretmene altın hediye almak pek çok kişi tarafından garip karşılansa da son derece normaldir. Bu sebeple eğer böyle bir fikrin varsa gönül rahatlığıyla altın alabilirsin. Fakat bu noktada altını doğrudan almak gibi bir hata yapmamalısın. Altın kolye, altın bilezik ya da altın yüzük gibi seçeneklere yönelmelisin. Bu seçeneklerden birini tercih ederek hem öğretmenine altın almış olacak hem de ona asla unutamayacağı bir hediye vermiş olacaksın. Bu da öğretmeninle arandaki bağı güçlendirecektir.

Öğretmenler Günü Hediyesi Bileklik Modelleri Nelerdir?

Pek çok öğrenci Öğretmenler Günü hediyesi bileklik almayı düşünüyor. Bir öğretmene alınabilecek en zarif hediyelerden birisi de bilekliktir. Hem şık hem de gösterişli bir görünüme sahip olması sebebiyle öğretmenine bileklik alarak onu değerli hissettirebilirsin. Son zamanlarda en sık tercih edilen bileklik modelleri aşağıdaki listedeki gibidir:

 • Altın bileklikler

 • Altın baget bileklikler

 • Altın trend bileklikler

 • Altın zincir bileklikler

Yukarıdaki listede yer alan tüm bileklik modelleri farklı özellik ve değerlere sahiptir. Bu sebeple öğretmeninin tarzına ve zevklerine en uygun bilekliği seçtiğine emin olmalısın. Böylece öğretmenin herhangi bir hediyeye vereceği tepkiye kıyasla çok daha mutlu olacak ve değerli hissedecektir.

Yıllar boyu hem misyon hem de vizyon açısından ilerlemeni sağlayan öğretmenine vefa borcunu onu değerli hissettiren hediyelerle ödeyebilirsin. Tüm dünyada kutlanan Öğretmenler Günü vesilesiyle onların ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayacaksın.

 

Back to Top
Heyecan verici yeni tasarımlar, kampanyalar ve çok daha fazlasını ilk öğrenen siz olun.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.