Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim    

Anneye Hediye

 

Anneye hediye alırken karar veremediğini biliyorum… Anneler hayattaki en önemli varlığımızdır. Onlara dünyaları da satın alsak içimiz rahat etmez! Anneler gününde ya da sadece içinden geldiğinde ona hediye seçerken aklına hiçbir şey gelmiyor da olabilir…

Oysa ki anneye alınacak hediye listesi oldukça kabarık! Onun beğenebileceği, kullandığı her anda seni hatırlayabileceği takılar en iyi hediye alternatifi olacaktır. İster kendi annene ister yeni anne olacak bir yakınına benzersiz altın kolyeler, bileklikler, bileklik ya da küpeler hediye edebilirsin. Hediyeni güzel bir tebrik kartı ile daha manevi hale getirip onu mutlu edebilirsin!

Anneye Hediye Ne Alınır?

Annen senin için dünyanın en değerli varlığı! Onu mutlu etmek için elinden geleni yaptığını biliyorum. Annenin doğum günü mü yaklaşıyor? Ya da sadece içinden geldiği için ona bir hediye mi almak istiyorsun? O halde Tektaş.com sana benzersiz anneye hediye alternatifleri sunuyor. Annene özel olarak satın alabileceğin bazı hediye önerileri şöyledir;

  • Altın baget yüzükler

  • Altın küpe modelleri

  • Altın harf kolyeler

  • Altın inci kolyeler

  • Altın bileklikler

  • Pırlanta bilekler

  • Altın bilezikler

  • Altın zincir modelleri

  • Kişiye özel harf tasarımlı, isimli altın takılar

Annen için yukarıda sıraladığımız öneriler dışında daha fazla hediye seçeneğin de mevcut! Hediyeni özel kılmak istiyorsan annenin ismine özel bir tasarım da tercih edebilirsin. Bu kendisini daha değerli ve özel hissetmesine yardımcı olacaktır. 8,14 ve 22 ayar ya da pırlanta seçenekleri arasından hem bütçene hem de annenin zevkine hitap eden seçeneği kolay ve güvenli bir şekilde satın almanın tadını çıkar!

Yeni Doğum Yapan Anneye Ne Hediye Alınır?

Ev hanımı anneye hediye ya da yeni doğum yapacak veya yapmış olan bir anneye hediye alırken çok düşünmene gerek yok! Çünkü tüm anne adaylarını ve yeni anneleri şık altın hediyeler her zaman mutlu eder. Onlar için de özel tasarım olan 8 ayar ya da 14 ayar bileklik, küpe, kolye ve benzeri takılar tercih edebilirsin. 

Örneğin bebeğinin ismini biliyorsan onun baş harfini baz alarak kolye ya da bileklik seçebilirsin. Çünkü yeni anne olan bir kadın için en değerli varlığı uzun sürece bebeği olacaktır. Aldığın hediyeyi kullanırken hem seni hem de en değerli varlığını her an hatırlamasını sağlayıp hediyeni eşsiz kılabilirsin.

Özellikle de doğum yapan anneye hediye seçerken en uygun alternatifler geleneksel olarak da altın takılardır.  Hediyeni seçerken güzel bir hediye ve tebrik kartıyla da taçlandırabilirsin. Yeni anne adayları bu tarz ufak dokunuşlarda bile son derece mutlu olup kendini değerli hissedecektir.

Anneye Doğum Günü Hediyesi Alırken Dikkat Etmen Gerekenler!

Kendi annenin doğum gününde ona ne hediye alsam diye düşünmek istemiyorsan tektaş.com senin için en doğru adres! Çünkü yüzlerce seçenek arasından mutlaka her zevke ve bütçeye hitap edecek bir hediye bulman oldukça kolay. Annen için doğum günü hediyesi seçerken onun zevkine hitap edecek tercihler yapman gerekir.

Bunun için dilersen hediye almadan önce ağzını arayarak nelerden hoşlanabileceğine dair detaylı fikir edinebilirsin. Örneğin harfli altın kolyeleri çok beğeniyor olabilir. Ya da altınlardan ziyade daha çok pırlanta veya baget kolye ve yüzükleri de tercih etmek isteyebilir.

Ön fikir alışverişi yapman hediye seçimi yaparken rahat olmana büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Anneye hediye seçimi konusunda çok düşünmeden aradığın şeyi bulmak üzere tektaş.com ürünlerinin tamamına göz gezdirerek hemen siparişinizi oluşturabilirsin.

Back to Top
Heyecan verici yeni tasarımlar, kampanyalar ve çok daha fazlasını ilk öğrenen siz olun.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.