Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim    

Kına Gecesi Elbiseleri ve Takıları

Kına Gecesi Elbiseleri ve Takıları Kültürümüzde kıymetli bir yere sahip olan kına geceleri, düğün öncesi organizasyonlarındandır. Kına geceleri hem duygusal hem de eğlenceli yapıları ile gelin ve damadın birbiri ile olan bağlantılarını güçlendiren, iki aileyi yaklaştıran değerli kutlamalardır.

Çiftin zevk ve kültürlerine göre içeriği değişebilen bu kutlamalarda renkli etkinlikler göze çarpar. Atmosferi ve temsil ettiği değerleri ile kişilerin hayatında unutulmaz anlardan biri olan kına gecelerine, büyük bir incelikle hazırlanılır.

Mekânın tasarımı, gelin adayının giysi ve takı tercihleri bu organizasyonlarda en dikkat çekici unsurlardır. Gelin ve damat için düzenlene kına gecelerinde tüm gözler gelin ve damat üzerinde olur. Bu durumda gelin adayı bulunduğu konuma uygun, şık kombinler yapması beklenir. Gelin adayları, bu özel gecelerde kültürel motifleri içeren kına gecesi elbiseleri ve ona uygun şıklıkta takılar tercih eder.

Geleneksel Kına Gecesi Elbiseleri Uyumlu Takı Tercihleri

Kültürel olarak uzun bir geçmişe sahip kına geceleri organizasyonları, içerdiği etkinlikler ve elbiseler kültürden kültüre değişmekle birlikte geleneksel olarak kalıplaşarak yaşantımızda yer edinmiştir. Modern tercihleri de bulunan kına gecesi kombinleri genellikle bindallı ve kaftan adı verilen geleneksel modeldedir.

 

Kına Gecesi Elbiseleri ve Takıları Formu aynı şekilde olmakla birlikte renkleri ve işlemleri değişen geleneksel kına gecesi elbiseleri, şık ve gösterişli yapıdadır. Bu elbise tercihini yapmak isteyen kadınlar, kombinleri yine aynı şıklıkta takılar ile tamamlar.

Bu takılardan 0,66 Karat Zümrüt Pırlanta Kolye, gösterişli ve zarif yapıları ile geleneksel kına geceleri elbiselerinde en çok tercih edilen kolye çeşitlerinden biridir. Pırlantanın asaleti ile zümrüdün doğadan esintisi birleşerek özellikle benzer renkli bindallı ve kaftanlarla şık bir uyum yakalar.

Damla şeklinde olan kolye yine damla şeklinde olan iç yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Merkezde bulunan zümrüdün hoş rengi ile dış yapıda olan pırlantanın parıltısı, ışık altında hoş bir ahenk yakalayarak müstakbel gelinlerin ışıklarına ışık katar.

Modern Kına Gecesi Elbiseleri ile Uyumlu Takı Tercihleri

Kına gecelerinde geleneksel giysilerin yanı sıra modern kına gecesi elbise modelleri de gelin adayları tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu gecenin önemine özel abiyeler, farklı renkleri ve tasarımları ile gelin adaylarının üzerinde boy gösterir.

Saten, kadife ve tül gibi zarif kumaşların ağırlıkta olarak kullanıldığı bu abiyeler, yine aynı şıklıkta takılar ile kombinlenir. Bu takılardan Ayar Sarı Altın Sallantılı Küpe, zarif duruşu ve parlak taş detayı ile kombinleri ileriye taşıyarak kadınların zarafetini ortaya çıkarmak üzere tasarlanmıştır.

Kına Gecesi Elbiseleri ve Takıları

Küpenin zincir formundaki yapısının ucunda bulunan taş, ışık altında altının sıcak sarısı ile hoş bir uyum yakalayarak bu küpeyi tercih eden zarif kadınların kulağında onları ifade eder.

Yine sade ve minimalist takı seven kadınların tercihi 14 Ayar Sarı Altın Suyolu Bileklik seçeneği de nişan kutlamalarında sıklıkla kullanılan takılar arasında yer alır. Bileğin üzerinde sarı parlak taşlar, altının sarısı ile uyum yakalayarak gözü yormayan bir şıklık sunar. Sade ve zarif elbiselerle rahatlıkla kombinlenebilen bu bileklik, bileği zarifçe sararak jetlere hoş bir ışıltı katar.

Tektas.com ile Kına Gecelerinde Göz Kamaştırın

Özgün tasarımları ve kaliteli işçiliği ile tektas.com, tüm kadınların zevk ve tarzına uygun kına gecesi takıları tasarlar. Geleneksel ve modern ayrıntıları ile her kına kutlamaların uyum sağlayan tektas.com takıları, işçiliğinin bir göstergesi olan takıları ile denge, simetri ve uyumun bir arada görüldüğü parçalar üreterek zevk sahibi kadınlara hitap eder. İşçiliğindeki kalite ile ışık ve kontrastı en güzel görünümü ile sunarak gün boyu parıltınızı yansıtır.

 

 

Back to Top
Heyecan verici yeni tasarımlar, kampanyalar ve çok daha fazlasını ilk öğrenen siz olun.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.