Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim    

Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik & İzinler

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Detay

Tektas.com’ da alışveriş yapabilmek için üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.

Üye olmanın avantajları nelerdir?

Detay

Sitemize üye olursanız  kampanyalar, indirimler, fırsatlar ve https://www.tektas.com/ ile ilgili haberlerden öncelikli olarak sizleri haberdar etmekten memnun olacağız.

Üyelik > Hesabım başlığı altından kişisel bilgilerinizi yönetebilir, sizi daha yakından tanıyabilmemiz ve size özel fırsatlar oluşturarak size sunabilmemiz için bizimle daha çok bilginizi paylaşabilirsiniz.

Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz sipariş geçmişinize ulaşabilir ve siparişlerinizin detaylarını görüntüleyebilir, kargo takip bilgileri, görüntüleyebilirsiniz.

Siparişinizi oluşturduktan sonra fikrinizi değiştirirseniz sizlere en hızlı şekilde yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. Kargoya verilen siparişinizin öncelikle size teslim edilmesini beklemeniz gerekecektir. Siparişinizin size ne zaman teslim edileceğini takip numaranız üzerinden takip edebilir ,  Kargo Firmamız ile görüşebilir ya da müşteri hizmetleri ekibimizden destek alabilirsiniz. Siparişiniz size ulaştıktan sonra siparişinizdeki ürün/ürünleri iade etmek için [email protected] adresine talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebiniz üzerine size iletilen iade bilgileri doğrultusunda iade edilmek üzere yeniden kargo görevlisine ya da kargo firmasının şubesine teslim edebilirsiniz.

Üyelik > Hesabım > Adreslerim başlığı altından siparişlerinizde kullanılmak üzere hızlı adres tanımlamaları yapabilir, tanımlı adresleriniz üzerinden düzenleme yapabilirsiniz.

Üyelik > Hesabım > Beğendiklerim başlığı altından daha sonra satın almak üzere planladığınız ürünlerinizi kayıt edebilir ve daha sonra satın alabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi hatırlamıyorum ne yapabilirim?

Detay

Sitemize gerçekleştirmiş olduğunuz bir üyelik kaydınız bulunuyorsa öncelikle Üye Girişi sayfası üzerinden kullanıcı giriş bilgileriniz ile sitemize üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye giriş ekranında girmek zorunda olduğunuz şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen Şifre Hatırlatma bağlantısına tıklayınız. Yönergeleri takip ederek şifrenizi birkaç adımda hızlıca güncelleyebilirsiniz.

Eğer kullanıcı girişi yapabilmek için kullandığınız e-posta adresinizi hatırlamıyorsanız lütfen (0212) 455 05 05  müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçiniz. Ekibimiz kullanıcı bilgilerine ulaşabilmeniz için size gereken desteği sağlayacaklardır.

Şifremi hatırlamıyorum ne yapabilirim?

Detay

Sitemize gerçekleştirmiş olduğunuz bir üyelik kaydınız bulunuyorsa ancak giriş yapmanız için gereken şifrenizi hatırlamıyorsanız öncelikle Üye Girişi sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz Şifre Hatırlatma bağlantısına tıklayınız.

Sistem üzerinden şifrenizi yeniden oluşturabilmeniz için bir e-posta alacaksınız. Bu e-posta üzerindeki yönergeleri takip ederek üyelik işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Üye olmak için kullandığım e-posta adresimi daha sonra değiştirebilir miyim?

Detay

Sitemize üye olmak için kullandığınız e-posta adresiniz ile sizin adına özel bir hesap yaratılmaktadır. Adresinizi değiştirmek istediğinizde yeni kullanmak istediğiniz e-posta adresiniz ile sitemizde tanımlı bir adres olmaması gerekmektedir. Aksi durumda her iki hesap birbiri ile birleştirilmeyecektir.

Bu konuda destek almak için müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Üye olurken verdiğim şifreyi değiştirebilir miyim?

Detay

Sitemiz üzerinde üye olduğunuz esnada oluşturduğunuz şifrenizi istediğiniz zaman Üyelik > Hesabım > Şifre Değişikliği sayfası üzerinden değiştirebilirsiniz.

Yaptığınız değişiklikler ile ilgili olarak tarafınıza e-posta gönderimi gerçekleştirilerek bilgilendirme gerçekleştirilecektir.

Üye olurken paylaştığım bilgilerim hangi amaçla kullanılacak?

Detay

Kişisel verilerinizin korunması konusundaki hassasiyetinizi paylaşıyoruz ve bu kapsamda verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda (“Kanun” olarak anılacaktır) öngörülen usul ve esaslar ile hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olarak saklıyoruz.

Üye olurken paylaştığım bilgilerimi daha sonra değiştirebilir miyim?

Detay

Sitemize üye olurken paylaşmış olduğunuz verilerini dilediğiniz zaman Üyelik > Hesabım > Kişisel Bilgilerim sayfası üzerinden değiştirebilirsiniz.

Siparişler

Faturamın örneğini alabilir miyim?

Detay

Faturanız E-Arşiv kapsamında siparişiniz kargoya verildikten sonra 10 iş günü içerisinde kayıtlı e-posta adresinize gönderilmektedir.

Aradığım ürünü web sitesinde nasıl bulabilirim?

Detay

Ürün numarası ya da ürün adını arama çubuğuna yazarak kolayca bulabilirsiniz. Ya da navigasyon menüsünden ilgili filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Siparişimin ödemesi ne zaman alınacaktır?

Detay

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz için seçtiğiniz ödeme türüne göre işlem gerçekleştirilmektedir. Kredi Kartı ile yaptığınız işlemlerde seçtiğiniz taksit seçeneğine göre işlem ücreti kredi kartınız üzerinden tahsil edilecektir. Kredi kartı bilgileriniz bankanız tarafından onaylandıktan sonra tarafınıza sistemimiz tarafından otomatik oluşturulacak bir sipariş numarası ulaşacaktır.

Havale tipli ödemelerinizde siparişinizin havale ödemesi tarafımıza ulaştıktan sonra siparişiniz size teslim edilmek üzere hazırlanmaya başlayacaktır. tektas.com 'dan sipariş verdiğiniz tüm ürünler için size içinde sipariş bilgilerinizin bulunduğu bir elektronik posta gönderilecektir.

Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim?

Detay

Siparişiniz Kargo firmasına teslime hazır olduğunda sipariş onay e-posta ve SMS’i ile bilgilendirileceksiniz.

Sipariş teslimatının hangi aşamada olduğunu Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından sipariş detayınıza bakarak görebilirsiniz.

Teslimat ve Kargo

Sipariş verdiğim ürün ne zaman teslim edilecektir?

Detay

Sitemiz üzerinden aynı gün kargo statüsünde bulunan ürünler için hafta içi saat 14:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişinizi aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim ediyoruz.

Verdiğiniz siparişiniz özel üretim gerektirmeyen ürünler haricinde 1-5 iş günü arasında kargo firmasına teslim edilecektir.

Siparişinizin durumunu takip etmek için sitemizde yer alan  Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından sipariş detayınıza bakarak görebilirsiniz.

Siparişimin teslimat ücreti ne kadar olacaktır?

Detay

Siparişiniz ücretsiz sigortalı kargo ile belirttiğiniz adres ve şahsa teslim edilir.

Teslimat ve fatura adreslerim farklı olabilir mi?

Detay

Evet, teslimat ve fatura adresleriniz birbirinden farklı olabilir.

Tek yapmanız gereken sipariş esnasında “fatura adresim teslimat adresim ile aynı olsun” kutucuğundan işareti kaldırmak ve yeni bir fatura adresi girmektir.

Kurumsal fatura alabilir miyim?

Detay

Evet, sizin adınıza kurumsal bir fatura düzenleyebilmemiz için fatura adresi formu üzerinde yer alan Kurumsal Fatura istiyorum seçeneğini işaretlemeniz ve faturayı kurum adına düzenleyebilmemiz için gereken bilgileri paylaşmanız gerekmektedir.

- Vergi Dairesi

- Vergi Numarası

- TC Kimlik numarası

- Firma Adı kurumsal fatura düzenleyebilmemiz için gereken zorunlu bilgilerdir.

Siparişimin teslimat durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Detay

Sitemiz üzerinden oluşturmuş olduğunuz siparişleriniz ile ilgili olarak tarafınıza e-posta iletişim yöntemleri ile bilgilendirme gerçekleştirilecektir. Siparişinizin teslimat durumunu e-posta üzerinde yer alan yönergeleri takip ederek ya da sitemiz üzerinden Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığını kullanarak takip edebilirsiniz.

Eğer sitemize üyeliğiniz bulunuyorsa üye girişi yaparak Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz sipariş geçmişinize ulaşabilir ve siparişlerinizin detaylarını görüntüleyebilir, kargo takip bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

İade Politikası

Siparişimi iptal etmek istiyorum ne yapabilirim?

Detay

Siparişinizi iptal etmek istemenize üzüldüğümüzü belirtmek isteriz. Siparişinizi verdikten sonra siparişten vazgeçtiyseniz siparişinizi iptal edebilmek için müşteri hizmetleri ekibimizi arayabilir kurumsal whatsapp hattımız üzerinden yazabilir veya müşteri hizmetleri e-posta adresimize iptal talebinizi, nedeni ile birlikte iletebilirsiniz.

Siparişinizin iptal edilmesi işlemi müşteri hizmetleri birimimiz tarafından hızlıca tamamlanacak ve para iadeniz ödemeyi gerçekleştirdiğiniz yöntem ile kredi kartınıza, banka hesabınıza yapılacaktır. İade tutarın yansıması bankalara bağlı olarak 1-15 iş günü sürebilmektedir.

Siparişimdeki bir ürünü iade etmek istiyorum ne yapabilirim?

Detay

Siparişinizdeki ürünü/ürünleri iade etmek istediğinizi duyduğumuza üzüldüğümüzü iletmek isteriz.

Siparişinizde yer alan ürün/ürünleri Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin 7.maddesinde yer alan Cayma Hakkı maddesine göre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

Siparişinizdeki ürün/ürünleri iade etmek için 2 yöntem bulunmaktadır.

1- Sitemiz üzerinde Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından ilgili siparişinizi bulup, iade etmek istediğiniz ürünü ve iade nedenini seçerek ürün/ürünleri teslim aldığınız şekliyle (ürün, sertifika, ürün kutusu ve ambalajı ile birlikte iade adresimize göndermeniz yeterli olacaktır

2-  (0212) 455 05 05 müşteri hizmetlerimiz üzerinden veya 0530 185 29 84 kurumsal whatsapp hattımız üzerinden iade ile ilgili talebiniz hakkında ekibimiz size yardımcı olacak ve gereken yönlendirmeleri gerçekleştirecektir.

Yurtiçi kargo ile alıcı kısmına Loomis Teşvikiye Şubesi (725504926) yazmanız yeterli olacaktır. Kapalı ambalaj halinde içeriğinde altın olduğunu belirtmeden bijuteri diyerek gönderebilirsiniz.

Siparişimin iade süresi ne kadardır?

Detay

Siparişinizdeki ürün/ürünler iade koşullarına uygun olduğu takdirde, ürün/ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Siparişimi iade ettim ancak ücret hesabıma yansımadı ne yapmalıyım?

Detay

Siparişlerinizdeki ürün/ürünler iade depomuza ulaştıktan sonra bir takım kontrollere tabi tutulmaktadırlar. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin yeniden stoklara alınabilmesi için bu temel kontrollerden geçmesi gerekmektedir.

Siparişiniz ile ilgili ürün iadesi kabul bilgilendirmesini aldığınızda ürün/ürünleri için iade süreci başlatılmaktadır. Para iadesinin gerçekleştirilmesi süreci yaklaşık olarak 10 iş günüdür. Ödeme iadesi, ödemenin yapıldığı yöntem ile gerçekleştirilmektedir. Bu süreç banka kaynaklı nedenlerden dolayı 1-15 iş gününü bulabilmektedir.

Ödemeleriniz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız size yardımcı olabilmemiz için  (0212) 455 05 05 müşteri hizmetlerimiz üzerinden veya 0530 185 29 84 kurumsal whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçmenizi rica ederiz.

İade ettiğim ürünler ne kadar süre içinde size ulaşır?

Detay

İade edilen ürününüzün/ürünlerinizin depomuza ulaşma süresi, siz gönderimi gerçekleştirdikten sonra kargo süreçlerine bağlı olarak değişmektedir. Maalesef, gönderdiğiniz iade ürünlerinizin elimize ulaşma süreci bizim kontrolümüzde değildir.

Ürün iadesi için koşullar nelerdir?

Detay

Ürün/ürünler belirtilen iade süresi içerisinde teslim edilmelidir.

Online olarak satın alınan ürünler ;

Tektas.com müşteri hizmetlerinin incelemesini takiben size iletilecek olan adrese iade etmek istediğiniz ürünü teslim aldığınız şekliyle (ürün, sertifika, ürün kutusu ve ambalajı ile birlikte tektas.com’ a gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı ve diğer tüm evrak ve materyallerle) eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir.

İade-değişim ve bakım-onarım işlemlerinde kargo ücreti göndericiye ait olmaktadır.

İade alındıktan sonra iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği tektas.com kalite ekspertiz ekibi tarafından incelenir.

İade onaylandığı takdirde 10 iş günü içerisinde ürün/ürünlerin bedeli, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına; havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

İade tutarının kredi kartına yansıması bankalara göre değişiklik göstermekle birlikte 1 - 15 iş günü sürebilmektedir.

Kişiye özel olarak üretilen, değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade kapsamı dışındadır. Örneğin; “Kendi mücevherini kendin tasarla” uygulaması kullanılarak sipariş edilen ürünler, pırlanta grubu ürünlerindeki 14 ayar altın dışındaki ayarlarda sipariş edilen ürünler, müşteri parmağına göre ölçüsü değiştirilen ürünler ve üzerine özel yazılar yazılmış ürünler ve sertifikası kaybolmuş hiçbir ürün iade alınamaz. Aynı koşullar değiştirilmek istenen ürünler için de geçerlidir.

Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Alıcının bir yurtdışı teslimat adresi beyan etmesi neticesinde Türkiye Gümrük Sahası dışındaki bir adrese teslim edilen ürünler iade kapsamı dışındadır. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. Maddesi gereği, yüzük siparişlerinde, yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için, yasal koşullara bağlı olarak cayma hakkı (iptal ve iade hakkı) bulunmamaktadır.

Müşterinin isteğiyle, internet sitesinde sunulan maden renginden farklı bir renkte kişiye özel olarak üretim yapıldığında ya da internet sitesinde sunulan yüzük ölçüsü aralığı, kolye ve bileklik boyu dışında verilen özel siparişlerde, evlilik alyanslarında, ya da sipariş verilen ürünün ALICI’ya tesliminden sonra, Müşterinin isteği doğrultusunda yapılan yüzük ölçüsü, kolye, bileklik boyu ve modelindeki değişiklikler gibi işlemler yapıldığında, müşterinin özel istekleri doğrultusunda özel olarak üretimi yapılan bu mallar cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamına girer.

Sipariş iade adresi nedir?

Detay

Yurtiçi kargo ile alıcı kısmına Loomis Teşvikiye Şubesi (725504926) yazmanız yeterli olacaktır. Kapalı ambalaj halinde içeriğinde altın olduğunu belirtmeden bijuteri diyerek gönderebilirsiniz.

Siparişimdeki bir ürünü değiştirmek istiyorum ne yapabilirim?

Detay

Siparişinizdeki bir ürünün beden, renk ya da farklı bir ürün ile değişimini talep etmeniz durumunda, öncelikle müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Müşteri hizmetleri ekibimize hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri ekibimize ulaşabileceğiniz telefon numarası : (0212) 455 05 05

Müşteri hizmetleri ekibimizin sizi yönlendirmesi ile öncelikle değişimini gerçekleştirmek istediğiniz ürünlerin iade koşullarına uygun olup olmadığını kontrol ederek tarafınıza bilgilendirme sağlayacaktır.

İade Adresimiz : Yurtiçi kargo ile alıcı kısmına Loomis Teşvikiye Şubesi (725504926) yazmanız yeterli olacaktır. Kapalı ambalaj halinde içeriğinde altın olduğunu belirtmeden bijuteri diyerek gönderebilirsiniz.

Değişim yapılması için iletmiş olduğunuz ürünler depomuza ulaştığında, ekibimiz tarafından incelenecek, iade kurallarına uygun olması ve değişim işlemini gerçekleştirerek yeniden satın almak istediğiniz ürünün stoklarımızda bulunması durumunda yeni ürünün teslimat adresine gönderilmek üzere sevk edilecektir.

Arada ödeme farkı oluşması durumunda yeni ürünün gönderilebilmesi için aradaki ödeme farkının gerçekleştirilmesini beklememiz gerekecektir. Aradaki ödeme farkının gerçekleştirilmesine kadar geçen süre içerisinde satın almak istediğiniz yeni ürünün stokları tükenir ise iade politikası işleyecek ve depomuza göndermiş olduğunuz ürünün bedeli tarafınıza gerçekleştirilmiş olacaktır.

Stoklarımız değişim işlemi süresince rezerv edilmemektedir. Bu nedenle yaşanabilecek stok yetersizliği durumundan firmamız sorumlu değildir.

Tektas.com 'da alışveriş nasıl işler?

Detay

Tektas.com 'da bulunan herhangi bir ürünü sepetinize attıktan sonra ödemesini kredi kartınızla veya banka havalesiyle yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz bankanız tarafından onaylandıktan sonra tarafımıza sistemimiz tarafından otomatik oluşturulacak bir sipariş numarası ulaşacaktır. tektas.com 'dan sipariş verdiğiniz tüm ürünler için size içinde sipariş bilgilerinizin bulunduğu bir elektronik posta gönderilecektir.

Kredi kartım onaylanmadı, bu neden olabilir?

Detay

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının başlıca sebepleri;

-Kart numarasını hatalı girmeniz,

-Kredi kartınızın internet harcamalarına kapalı olması,

-Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,

-Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,

  -Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,

-Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,

-CCV numarasının hatalı girilmesi,

-Yeterli bakiyenizin bulunmaması

Bu gibi durumlarda öncelikle kredi kartınızı sağlayan bankayı aramanız, eğer internet harcamalarına kapalıysa açtırmanız gerekmektedi

Satın aldığım yüzük boyu büyük/küçük. Ne yapabilirim?

Detay

Satın aldığınız ürünü garanti sertifikası ile birlikte tektas.com’ a (Tektas.com Merkez Ofisine) kargo ile göndererek büyütme-küçültme işlemi talep edebilirsiniz. Bu durumda parça eklenerek yapılan büyütme işlemleri için eklenen parça ücreti müşteriye aittir.

Satın aldığım ürünün, tamir/bakıma ihtiyacı var. Ne yapabilirim?

Detay

Satın aldığınız ürünü garanti sertifikası ile birlikte tektas.com’ a (Tektas.com Merkez Ofisine) kargo ile göndererek bu işlemleri satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıl süresince ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Kişisel ve iletişim bilgilerim güvende mi? 

Detay

Üye olmak için bize vereceğiniz kişisel ve iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile 3. şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Bu bilgiler sadece sizi daha iyi tanımamızı ve daha iyi hizmet verebilmemizi sağlayacaktır. Üye girişi yaparak girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz erişebilir ve bu bilgileri sadece siz değiştirebilirsiniz. Üyelik ile ilgili işlemler güvenli bir alanda yapılıyor olup başka bir üyenin ve/veya 3. bir şahsın bilgilerinize ulaşması mümkün değildir.

E-mail adresim kimlerin eline geçecek? 

Detay

E-mail adresiniz hiçbir gerekçe ile 3. şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacak olup sadece tektas.com ile ilgili tanıtım ve bilgilendirmelerde kullanılacaktır.

Tektas.com’ da Kredi Kartı ile alışveriş yapmak güvenli midir? 

Detay


Evet, güvenlidir. Kredi kartı bilgileriniz ödeme sayfası dışında sizden hiçbir zaman istenmeyecek, sunucularımızda saklanmayacaktır. Sadece bankadan ödeme onayı alımında kullanılacaktır.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi nedir?

Detay

Havale/ EFT ile verilen siparişlerin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde ödeme süresi var mıdır?

Detay

Havale/EFT ile verilen siparişlerde 3 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir.

Siparişleri kargo firmasına teslim etmediğiniz günler nelerdir?

Detay

Siparişleriniz pazar günleri, resmi tatil günleri, bayram tatilleri, genişletilmiş bayram tatili, özel günler vb. dışında kargo firmasına teslim edilmektedir.

Kargo firmasının teslimat yapmadığı günler var mıdır?

Detay

Size teslimatı gerçekleştirecek olan kargo firması pazar günleri, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Yaptırdığım alyansın iadesi mümkün müdür?

Detay

Sipariş üzerine yapılan alyanslar kesinlikle geri alınamamaktadır. Farklı bir alyans modeli ile değer kaybına uğrayarak değişim yapılabilmektedir.

Sipariş esnasında veya öncesinde oluşabilecek hatalarda nasıl işlem yapılır?

Detay

Sipariş esnasında veya öncesinde oluşabilecek sistemsel hatalardan ötürü tektas.com'un siparişi iptal etme hakkı vardır.

Tektas.com’ dan satılan ürünlerin garantisi var mı?

Detay

Tektas.com’ da satılan tüm ürünlerin ömür boyu bakım garantisi altında olup garanti sertifikalarıyla birlikte satılmaktadır.

Eğer gerekir ise tamir ve bakım işlerini nerde yaptırabilirim?

Detay

Tamir ve bakım işlerini Tektas.com’ a garanti sertifikanız ile başvurarak yaptırabilirsiniz.

Garanti Kapsamına girmeyen durumlar var mıdır?

Detay

Hatalı kullanımdan kaynaklanan bozulmalar ve üzerinde değişiklik yapılan ürünler garanti kapsamına girmemektedir.

Garanti Kapsamı dışına düşmemek için ne yapmalıyım?

Detay

Garanti süresinin devamlılığı için Tektas.com dışındaki üçüncü bir şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb. işlemleri yapmamaları gerekmektedir. Bu tür müdahaleler ürünü garanti kapsamı dışında bırakır.

Back to Top
Heyecan verici yeni tasarımlar, kampanyalar ve çok daha fazlasını ilk öğrenen siz olun.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.