Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Gülaylar Güvencesiyle       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim    

Fiyat Aralığı

Ürün Grubu

Filter İcon
Order İcon
Varsayılan
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Bu özelliklerde ürün bulunmamaktadır.
Back to Top
Gösterilen Ürün:

Elmas Kolye Fiyatları

Elmas kolye tüm dünyada en çok kullanılan kolye modellerinden bir tanesidir. Lüksün ve şıklığın bir timsali olan bu kolyeler özellikle de kadınların dikkatini çekmektedir. Dünyadaki en değerli madenlerden birisi olan elmasın işlenmesi ve şekillenmesi oldukça zahmetli bir işlemdir. Bu sebepler başta olmak üzere, elmasın sahip olduğu değer gün geçtikçe artmaktadır.

Elmas kolye fiyatları ise başta yukarıdaki sebepler olmak üzere farklı sebeplere göre şekillenmektedir. Özellikle de elmasın büyüklüğü ve karatı elmas kolye fiyatlarını etkileyen diğer faktörler arasında bulunmaktadır. Eğer sizler de elmas kolye araştırması yapmak istiyorsanız, bu yazı dizimizde ihtiyacınız olan tüm cevapları bulabileceksiniz.

Elmas Kolye Fiyatları

Elmas kolye modelleri, zarif ve ışıltılı bir görünüme sahiptir. Birçok farklı tasarıma sahip olan elmas kolyeler; takı dünyasında vazgeçilmez bir değere sahiptir ve birçok farklı şekil, kesim ve montaj yöntemiyle kullanılırlar. İşte tüm dünya ülkelerinde en çok beğenilen ve kullanılan elmas kolye modelleri:

  • Tek taş elmas kolye, en klasik ve zarif tasarımı temsil eder. Genellikle yuvarlak kesim elmaslarla yapılır ve ince bir zincire takılır.
  • Kalp şekilli elmas kolyeler, aşkı ve romantizmi temsil eder. Kalp şeklinde kesilmiş elmaslar veya elmasların kalp şeklinde çerçevelendiği tasarımlar bulunabilir.
  • Prenses elmas kolyeler, modern ve keskin hatlara sahiptir. Bu kolyeler, genellikle zarif bir görünüme sahiptir.
  • Zirkon kesimi elmaslar, dikdörtgen veya kare bir şekle sahiptir. Bu kesim, elmasın içindeki ışığı harika bir şekilde yansıtır.

Bu bilgilere ek olarak elmas montür kolye çeşitlerinde kolye olacak elmaslar özel olarak kesilir ve taşlar çok daha ince bir işçilik ile yerleştirilir. Belirlenen kolyelerin tasarımında; elmasın karatı, kesimi ya da şekli isteğe bağlı olarak ayarlanabilmektedir.

Elmas kolyeler; zirkon, pırlanta ya da diğer değerli taşların bir arada kullanılması ile de oluşturulur. Fakat bu işlem; elmas kolyelerin fiyatlarında değişikliğe sebep olabilmektedir.

Eşsiz ve Işıltılı Elmas Kolye Modelleri

Elmas kolye seti; kolye, bileklik ve küpeden oluşmaktadır. Elmas taşlı kolye modelleri ise kesim şekline göre değişiklik gösterir. Damla, prenses ve yuvarlak başta olmak üzere birden çok modele sahip olan bu kolye çeşidi, günlük kullanım için de kolaylık sunmaktadır.

Elmas kolye almak isteyen kişilerin öncelikli olarak araştırdığı konuların başında, gerçek elmas kolye nasıl ayırt edilir sorusu gelmektedir. Satın alacağınız elmas kolyeyi; tektas.com gibi güvenilir markalar üzerinden temin etmek önemlidir.

Elmas Kolye Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Elmas kolye kadın kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ziynet eşyalarının başında gelmektedir. Özelikle de elmas pırlanta kolye modelleri, farklı çeşitlere sahip olduğundan dolayı en beğenilen modellerden bir tanesidir.

Fakat bu değerli taştan üretilen ziynet eşyasına sahip olmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar şu şekilde belirtilmektedir;

  • Satın alacağınız ürünü, kaliteli mücevheratçılar üzerinden satın alın,
  • Almak istediğiniz ziynet eşyasının sertifikası olduğundan emin olun,
  • Farklı süslerle bezenmiş olan kolyenin hangi taşlarla bir arada kullanıldığını öğrenin. Örneğin (pırlanta elmas kolye çeşitleri için pırlantanın kalitesini ve karatını öğrenin)
  • Satın alacağınız elmas kolyeyi, hangi amaçla satın alacağınızı belirleyin. Çünkü bazı elmas modelleri daha sade iken bazı modeller daha gösterişli bir yapıya sahiptir.
Heyecan verici yeni tasarımlar, kampanyalar ve çok daha fazlasını ilk öğrenen siz olun.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.