Tektas.com Akademi

TEKTAŞ.COM  AKADEMİ
Tektaş.com, Türkiye’nin en büyük online mücevher mağazasıdır. 2012 yılında mücevher sektöründe ilk büyük Dijital Pazarlama yatırımını yapan Gülaylar Group, tektas.com ile Türkiye’nin en büyük online mücevher mağazasının isim hakkını aldı. Tektaş.com, bel kemiğini oluşturan Ticari, Teknik, Sosyal ve Çevresel sorumluluklarını sürekli eğitimlerle çalışanlarına aktarmaktadır. Belirtilen bu dört ana başlık altındaki eğitimlerle hem mücevher sektörüne ve perakendesine konusunda tam uzmanlaşmış, nitelikli ekipler kazandırılmaktadır. Tektas.com’da altın ve pırlantada konusunda uzmanlaşmış ekipler, müşterilerine en doğru bilgileri aktararak, %100 Müşteri memnuniyetini koşulsuz olarak sağlarlar.
Ticari Eğitimler
Tektaş.com Akademi’de, konusunda uzman eğitimcilerle geniş çaplı müşteri memnuniyeti, online alışverişteki müşteri deneyimi ve uzmanlık alanlarına göre dijital pazarlama eğitimleri verilmektedir. 

Teknik Eğitimler
Tektaş.com’da altın ve pırlantada uzman eğitmenlerle eğitimler düzenli olarak düzenlenmektedir.  Teknik eğitim sonrası çalışanlara Altın ve Pırlanta eğitim sertifikaları verilmektedir. Tektaş.com’daki  Teknik Eğitim, kuyumculuk sektöründeki uzmanlık seviyesine varan en yoğun ve detaylı eğitim programındır. Tektas.com müşteri hizmetleri ekibi, online mağazadan mücevher alışverişi yapan müşterilerin sorularına cevap verir ve alışveriş süreci boyunca müşterilerine yardımcı olurlar. 

Sosyal Sorumluluk Eğitimleri
Tektaş.com, pırlanta temini yaptığı tüm üreticilerin ve tedarikçi firmaların çalışma koşullarında temel standartların uygulanmasını şart koşmuştur. Bu standartlar, iş yerinde sağlık ve güvenlik koşullarının sağlanmasından, temel insan haklarının korunmasına kadar bir dizi etik ilkelerden oluşmaktadır. Tektaş.com Sosyal Sorumlulukları çerçevesinde bu ilkeler, her bir çalışana planlanan eğitimlerle aktarılmaktadır.

Çevresel Sorumluluk Eğitimleri
Pırlanta sektöründeki tüm işletmeler, faaliyetlerini “çevre koruma” mevzuatlarına uygun olarak en yüksek standartlara göre yürüttüğünü garanti etmelidir. Çevreyi olumsuz etkileyecek faktörlerin meydana gelmesi ihtimal dahilinde olsa bile, bu üreticilerin pırlantalarının Tektaş.com tedarik zinciri içerisine girmesi mümkün değildir. Tüm çalışanlar Tektaş.com’un Çevresel Sorumlulukları konusunda planlanan eğitimlerle aktarılmaktadır.

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.