Kariyer Merkezi


Gelecek Tektaş.com’da


Tektas.com dünya standartlarında insan öncelikli anlayışı benimsendiği, herkesin üyesi olmaktan gurur duyduğu örnek bir kurum olma hedefindedir. Bunun temelinde birikimini, teknolojiye ve insan kaynağına aktaran yenilikçi uluslararası normlara uygun bir felsefe bulunmaktadır. Tektaş.com, dünyada dijital pazarlamadaki ve online mağazacılıktaki gelişmelere paralel koşullara uyum sağlarken, yüksek teknolojinin ve küresel rekabetin bilincinde olarak devamlı gelişime açık “İnsan Odaklı” Politikamız uygulamaktadır.

 

Çalışan Deneyimine ve Eşitliğe Önem veriyoruz.


Tektaş.com’un en değerli varlığı çalışanlarıdır. Tektas.com Kariyer Merkezi, gelecek vadeden adayları kurum bünyesine dahil ederek uzun yıllar birlikte çalışma prensibiyle hareket etmektedir. Tektaş.com sürdürülebilirlik yaklaşımıyla, fırsat eşitliği politikalarıyla yer almaktadır. Bu çerçevede kurum içindeki herkes eşit olarak aynı şartlarda değerlendirilmekte ve başarılı olması için desteklenmektedir.

 

İşe Alım Deneyimi


Tektaş.com Kariyer Merkezi seçme ve yerleştirme sürecinde adayların ilgili pozisyon için gerekli yetkinliklere sahip olup olmadığı objektif, güvenilir yöntemlerle tespit edilmektedir. Tektaş.com’a yapılan tüm başvurular titizlikle incelenmektedir.

 

Ücret Yönetimi


Tektaş.com’un ücret yönetim sistemi; iş büyüklükleri, piyasa verileri, ücret politikası ve performans parametrelerinden oluşmaktadır. Ücret yönetimi sistemine temel oluşturan iş büyüklüklerini, teknik iş değerlendirme ile belirlenmekte, unvan ve kişiden bağımsız, işin içeriğine dayalı bir değerlendirme sistemi uygulanmaktadır. Ulusal ve uluslararası piyasa araştırmalarıyla ücret piyasalarını yakından takip edilmekte piyasa analizleri neticesinde adil ve rekabetçi bir ücret politikası uygulanmaktadır. Tektaş.com, başarıyı tereddütsüz bir şekilde ödüllendirmekte ve bunu çalışanları için sürdürülebilir kılmayı önemsemektedir.

 

Yaşam Boyu Gelişim Desteği

Çalışma arkadaşlarımızın gelişimlerine katkı sağlamak ve ilerlemelerinin önünü açmak ana prensiplerimizdendir. Sürekli değişimin esas olduğu günümüzde, sunduğumuz farklı eğitim olanaklarıyla, çalışma arkadaşlarımızı kişisel ve mesleki gelişim hedeflerini yakalamaları konusunda destekliyoruz


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.