Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim       Ömür Boyu Bakım Garantisi       Ücretsiz Sigortalı Gönderi       Koşulsuz İade Ve Değişim    

Tektas.com İade Politikası

Tektas.com’dan satın alınan mücevherler, yasal çerçeve içerisinde ‘’İade Koşullarını’’ yerine getirdiği takdirde 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir.

7 İş Günü İçinde İade / Değişim Süreci ve Koşulları:

  • İade veya değişim talebinizi [email protected] e-mail adresine iletiniz.

  • İade / değişim talebinizi takiben size iletilecek olan adrese iade etmek/değişim yapmak istediğiniz ürünü, teslim aldığınız şekliyle (ürün, fatura, sertifika, ürün kutusu ve ambalajı ile birlikte Tektas.com'a gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı ve diğer tüm evrak ve materyallerle) eksiksiz olarak tarafımıza gönderiniz.

  • Tarafımıza ulaşan ürününüz, Tektas.com kalite kontrol ekibi tarafından incelenerek ürünün iade/değişim şartlarına uygun olması durumunda onaylanır.

  • Kişiye özel üretilmiş mücevherler iade edilememektedir/değişim yapılamamaktadır.

  • Ürünün faturası, garanti belgesi ve sertifikasının ibraz edilmesi gerekmektedir.

  • İade talebiniz onaylandığı takdirde 10 iş günü içerisinde ürün/ürünlerin bedeli tarafınıza iade edilir. İade tutarının kredi kartına yansıması bankalara göre değişiklik göstermektedir. Bu süre 1 - 7 iş günüdür.

 

 

Back to Top
Heyecan verici yeni tasarımlar, kampanyalar ve çok daha fazlasını ilk öğrenen siz olun.


Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo ve Kolay İade

Tüm Tektas.com siparişlerinizde ücretsiz
olarak gönderim ve kolay iade imkanı sunuyoruz.

Sigortalı Gönderimler

Sigortalı Gönderimler

Siparişinizdeki ürünler size
ulaşana kadar %100 sigortalıdır.

Güvenli Alışveriş

%100 Güvenli Alışveriş Garantisi

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler %100 garanti kapsamındadır.

Hizmetinizdeyiz

Hizmetinizdeyiz

Tektas.com'dan satın aldığınız
ürünler ömür boyu bakım garantilidir.