Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar

Turalı Altın Bilezik

Altından dizayn edilen tüm bilezik modellerinde en şık tasarımları sitemizde bulabilirsiniz. Sizlere beklentilerinize uygun bir duruş sergileyen pek çok modeli bir arada inceleme imkanı sunuyoruz. Bu kategoride ise turalı altın bilezik modelleri görebilir ve beğendiğiniz tasarımlar için kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. En şık turalı altın bilezik modellerinin tümü kaliteli işçiliği ile de ön plana çıkıyor.

İnce bir işçilikle Osmanlı turasının tasarımlara kazandırılması ile hazırlanan turalı altın bilezik modelleri modelleri pek çok zevke hitap ediyor olmasıyla da dikkat çekiyor. Osmanlı turasının en şık formunu yansıtan bu bilezik modelleri arasında son derece sade bir görünüm sergileyen tasarımlar da bulunuyor. Bilezik seçimini sadelikten yana yapanlar bu tasarımlara yönelebilir.

En Gösterişli Turalı Bilezik Modelleri

Elbette seçenekleriniz bununla sınırlı değil. Gösterişli bir duruş sergilediği için göz alıcı ihtişamıyla beğeni alan modeller de tercih edilebilir. Osmanlı turasının net bir şekilde kazandırıldığı bu tasarımlar muazzam bir şıklık sergiliyor. Dilerseniz tercihinizi parlak taşlarla süslenerek ışıltısını ikiye katlamış olan modellerden yana da kullanabilirsiniz.

Taşlarla bezenen modeller bilezik üzerinde bulunan turanın daha fazla dikkat çekmesini beraberinde getiriyor. Bu sayede bileziğin üzerindeki figür ile ön plana çıkması da mümkün olabiliyor. Saç örgüsü formunda dizayn edilmiş olan modeller de seçenekleriniz arasında mevcut. Estetik kıvrımları ile zarafetinizi taçlandıracak olan bu modelleri mutlaka daha yakından inceleyin.

Osmanlı Turası Bilezikleri Kuşattı!

Şık duruşunun yanı sıra zarif hatları ile de dikkat çeken turalı altın bilezik modelleri sevdiklerinize hediye etmeniz için de tercih edilebilir. Bu şık modellerle yakınlarınızı mutlu edebilir, nişanlanan ya da evlenen sevdiklerinizi tebrik edebilirsiniz. Çiftlere hediye olarak da sıklıkla tercih edilen tasarımlar prestijinize yakışacak bir hediye seçeneği oluyor. Model seçenekleri azalmadan seçiminizi hemen yapın.

Şimdi sizleri bu özel tasarımlarla dolu olan kategorimiz ile baş başa bırakıyoruz. Beğendiğiniz modelleri kolaylıkla sepetinize atarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz tüm modeller için en uygun fiyatla ödeme yapma imkanına sahip olacaksınız. Bu arada sizleri uzun süre bekletmediğimizi bilmenizi isteriz. Siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırıyoruz.