Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar

Kolye Ucu

Aynı kolye ucunu kullanmaktan sıkılanlar için harika bir kategori hazırladık! Bundan böyle kolyenizin uç bölümünü dilediğiniz zaman değiştirebilecek ve bambaşka kolyelerle boy gösterebileceksiniz. En özel kolye ucu modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Geniş bir model seçeneği yelpazesi sunan kolye ucu kategorimiz içerisinde en şık tasarımları bulmanız mümkün olacak. Çünkü bu tasarımların tümü itinayla dizayn edildi.

Hediyelik Kolye Ucu Modelleri

Her zevke ve her stile hitap edebilen kolye ucu modelleri arasında dini temalı olarak hazırlanan tasarımlar da yer alıyor. Üzerinde dualar bulunan ve ince bir işçilikle hazırlanan kolye uçları arasında “Allah” yazan modeller de mevcut. Aynı zamanda nazar duası gibi farklı duaların yer aldığı modellere de yönelebilirsiniz.

Dini temalı kolye ucu modelleri şık bir hediye seçeneği de olabiliyor. Sevdikleri için özel bir hediye arayanların adeta imdadına yetişen bu tasarımlarla tüm yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz. Kaliteli bir işçilikle hazırlanan tasarımlar arasında hem beyaz altından hem de sarı altından üretilen pek çok model yer alıyor. Bu özel tasarımları herhangi bir zinciri takarak kolaylıkla eşsiz bir kolyeye dönüştürebilirsiniz.

Çocuklara Özel Altın Kolye Ucu Modelleri

Kategorimiz içerisinde çocuklar için hazırlanmış olan ve çocukların kullanımına uygun ebatlarda dizayn edilen kolye ucu modelleri da bulunuyor. Kare, dikdörtgen, yuvarlak, oval ya da kalp şeklinde dizayn edilen bu tasarımlar arasında üzerinde küçük bir mavi boncuk bulunan modeller de mevcut. Çocukları nazara karşı koruduğuna inanılan mavi boncuklu kolye uçları için de en doğru adreste bulunuyorsunuz.

Çocukların doğum günleri gibi özel günlerde ya da karne hediyesi olarak alabileceğiniz bu tasarımlar arasında, üzerinde dua bulunan modeller de yer alıyor. Aynı zamanda parlak taşlarla süslenerek çok daha parlak ve şık bir görünüm kazandırılmış olan tasarımlara da yönelebilirsiniz. Bu muazzam tasarımlar şıklık beklentinizi fazlasıyla karşılayacak.

Aradığınız tüm kolye uçlarını bir arada bulmak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacak. Tüm ürün çeşitlerimiz gibi kolye uçları için de sizlere en makul fiyatları sunuyoruz. Beğendiğiniz modelleri kolayca sepetinize atabilirsiniz. En kısa sürede siparişlerinizi adresinize teslime diyoruz.